fbpx

We waren in 8 jaar nog nooit in Haarlem geweest. Bijzonder, omdat deze stad, zelfs op deze zomerse doordeweekse woensdag, zeer gezellig is.

Gekozen was voor Brasserie Bruis, en daar hebben we geen seconde spijt van gehad. Vooraf was het al prettig schakelen met Lucas Knoll, en hij heeft ons met zijn team op de dag zelf een heerlijke avond voorgeschoteld. Vooraf lekker borrelen op het terras, aan de gezellige horecastraat De Lange Veerstraat, om vervolgens te genieten van de mooie afwisseling van vlees en vis gerechten, met heerlijke wijn en uiterst prettige bediening.

De onderlinge band, de prettige samenstelling van onze Club, en de informele sfeer waarin wij bij elkaar komen zorgt er altijd weer voor dat ik met genoegen terugkijk op onze bijeenkomsten. Wellicht deze keer met extra waardering, na een week vol van emoties voortkomend uit hele mooie en dieptrieste gebeurtenissen.

FOTO IMPRESSIE BRUIS IN HAARLEM